POZIV ZA PRIJAVU ZA STIPENDIRANU MOBILNOST NA EKONOMSKOM UNIVERZITETU U KATOVICAMA (Poljska)
KONKURS ZA EKONOMSKI FAKULTET

ERASMUS+ KLJUČNA AKCIJA 1 – KREDITNA MOBILNOST

U skladu sa potpisanim inter-institucionalnim ugovorom za razmenu sa Ekonomskim univerzitetom u Katovicama studenti Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Kragujevcu mogu se prijaviti za stipendiranu mobilnosti i to:

• studenti master akademskih studija (razmena u trajanju od 5 meseci)

Dostupna studijska oblast: Economics, Business and Administration

ROK ZA PRIJAVU: 01. JUL 2016. GODINE

ZAINTERESOVANI STUDENTI PRIJAVNU DOKUMENTACIJU DONOSE U CENTAR ZA RAZVOJ KARIJERE.

PRIJAVA: Zainteresovani kandidati moraju pratiti prijavnu proceduru Ekonomskog univerziteta u Katovicama, odnosno potrebno je da otvorite nalog na e-portalu.

Uputstvo za prijavu kandidata možete pogledati OVDE.

Sva neophodna dokumenta za prijavu navedena su u uputstvu za prijavu, kao i cela prijavna procedura.

Više informacija o Ekonomskom univerzitetu u Katovicama možete pogledati OVDE.

Studijsku ponudu za zimski semestar akademske 2016/17. godine možete pronaći OVDE.

Važne napomene:

1. Mobilnost studenata realizovaće se u zimskom semestru akademske 2016/17. godine.

2. Prilikom pripreme predloga plana studija, potrebno je da se studenti konsultuju sa Erazmus + koordinatorom na svom fakultetu (doc. dr Nenad Stanišić), a preporuka je i da se konsultujete i sa predmetnim nastavnicima.

3. Informacije o stipendiji i studijskom boravku:

• Mesečna stipendija u iznosu od 750 evra (za pokrivanje troškova života)
  • Pokriveni putni troškovi (do iznosa od 275 evra)

Ukoliko vam je potrebna pomoć u pripremi dokumenata, savete možete potražiti na sajtu CzRk-a u našoj sekciji Mobilnost, kao i u Priručniku za mobilnost studenata. Naravno, uvek ste dobrodošli u Centar, ako imate pitanje, nedoumicu ili vam je potreban savet.

Ukoliko imate pitanja, možete nas kontaktirati putem elektronske pošte ili telefona:

Kontakt telefon: 034 300 425

E-pošta: erasmus@kg.ac.rs