Универзитет у Крагујевцу посетио директор Италијанског института за културу у Београду господин Давидеа Скаламани

Ректор Универзитета у Крагујевцу, проф. др Небојша Арсенијевић и директор Италијанског института за културу у Београду господин Давидеа Скаламани разговарали о сарадњи Универзитета у Крагујевцу и италијанских институција у Републици Србији

У  Ректорату Универзитета у Крагујевцу, дана 7. јула 2016. године, одржан је састанак ректора Универзитета у Крагујевцу, проф. др Небојше Арсенијевића, и проф. др Милована Матовића, проректора за међународну сарадњу са директором Италијанског института за културу у Београду господином Давидеа Скаламанијем.

Том приликом разговарали су о сарадњи Универзитета у Крагујевцу са италијанским институцијама које раде на простору Републике Србије, као и о досадашњој сарадњи Универзитета и италијанских високошколских установа.

Фото галерија: