UNECE - Програм за укључивање приправника у Праксу о глобалној одрживости

Позив за дипломце и студенте завршних година из следећих академских области: архитектонске, грађевинарства, машинства, хемије, електро и енергетског инжењеринга, архитектуре, јавне политике, одрживости и планирању заједнице

У сарадњи са високо рангираним универзитетима у Европи и Азији, Архитектонски факултет Универзитета у Пенсилванији (ПСУ) је израдио Програм за укључивање приправника у Праксу о глобалној одрживости (ГСП) у оквиру којег најбољи дипломци и студенти треба да раде, заједно са најбољим наставним особљем, на истраживачким иницијативама за унапређење знања о питањима значајним за успех овог оквира. Циљ програма је померање граница знања и припрема следеће генерације професионалаца за пројектовање енергетских решења у грађевинарству, који би у своје земље увели Оквирне принципе Економске комисије УН за Европу (UNECE). Универзитет у Пенсилванији је светски лидер у области енергетике и архитектуре. Програм је намењен студентима и младим професионалним особљем да учествују у шестонедељном искуству у енергетском систему одрживе градње у Пенсилванији, Сједињене Америчке Државе у периоду од 10. јула – 17. августа 2017. године.

Услови које кандидат мора да испуњава:

• Млади професионалци, студенти у завршним годинама студија или дипломирани студенти из следећих академских области: архитектонске, грађевинарства, машинства, хемије, електро и енергетског инжењеринга, архитектуре, јавне политике, одрживости и планирању заједнице.
  • Добра академска основа
  • Добро познавање енглеског језика
  • Најмање 21. годину старости

Пракса обухвата износ од 4.500,00 УСД који покрива:

• шест недеља боравишта
  • собу и пансион (одређен износ)
  • 25-30 часова рада недељно на спонзорисаним истраживањима.

Напомена:

• Путовање није укључено.

Начин и процедура пријављивања:

Пријава се врши онлине путем сајта  www.GridSTARcenter.psu.edu/UNECE

Рок за пријављивање: до 31. маја 2017. године.

За све додатне информације можете контактирати Lisu Shulock (Универзитет у Пенсилванији, Филаделфија) на мејл: lus233@psu.edu

Програм Праксе погледајте ОВДЕ.