Prijem novih članova u AIESEC

Globalna mreža studenata AIESEC, koja razvija liderski potencijal mladih u više od 120 zemalja sveta. predstavlja najveću organizaciju vođenu od strane studenata. Svojim programima internacionalnih praksi i organizacijom edukativnih i društveno-odgovornih projekata, AIESEC pruža mladima jedinstvenu mogućnost za lični i profesionalni razvoj.

Sloganom Postani bolja verzija sebe, AIESEC poziva studente koji imaju cilj da neprekidno uče, unapređuju sebe i rade na svom ličnom i profesionalnom usavršavanju da postanu deo njihove mreže.

Kao član AIESEC-a imaćeš priliku da radiš u timu sa kvalitetnim ljudima, da upoznaš studenate iz inostranstva, posećuješ radionice namenjene tvojim ličnim i poslovnim veštinama, komuniciraš sa medijima i kompanijama...

Zainteresovani studenti mogu popuniti prijavu OVDE