Poziv za prijavu studenata osnovnih/integrisanih akademskih studija za stipendiranu mobilnost na Middlesex University London (UK)

Erazmus+ ključna akcija 1 – kreditna mobilnost

Dragi studenti, Middlesex University London poziva studente Univerziteta u Kragujevcu na razmenu u trajanju od jednog semesstra:

1. Studenti svih nivoa akademskih studija: mobilnost u trajanju od jednog semestra, odnosno 5 meseci u zimskom semestru akademske 2018/19. godine;

ROK ZA PRIJAVU: 16. april 2018. godine, do 12:00 sati

Potrebna dokumenta za prijavu:

• Prijavni formular (molimo preuzmite formu)
  • Motivaciono pismo (1 do 2 strane)*
  • CV (obavezno navesti kontakt adresu i telefon)
  • Lista položenih ispita sa svih nivoa studija (+ prevod na engleski)
  • Potvrda/sertifikat o poznavanju engleskog jezika**
  • Predlog plana studija tokom mobilnosti (molimo preuzmite formu, BA/MA, PhD)
  • Kopija pasoša

Prikaz studijskih programa, kao i predmeta koji su dostupni na Univerzitetu Middlesex University London možete videti OVDE i OVDE.

Napomene:

1) Prijava i prateća dokumenta dostavljaju se na engleskom jeziku (nije potreban zvaničan prevod sudskog tumača);

2) Motivaciono pismo*: Važno je da svojim  motivacionim pismom obuhvatite sledeće: vaše akademsko postignuće i uspeh, vaša motivacija i značaj ove studijske razmene za vas u pogledu vašeg daljeg obrazovanje i/ili karijere.

3) Znanje engleskog jezika** - Middlesex University London zahteva da kandidati za razmenu poseduju odgovarajuće sertifikate i nivo znanja engleskog jezika.

• Zahtevani nivo znanja engleskog jezika za studente: B2

Kompletnu listu sertifikata koji su priznati od strane Middlesex Univerziteta možete videti OVDE

4) Za ovaj program razmene studenti završne i prve godine studija se ne mogu prijaviti.

5) Dodatne informacije Univerziteta Middlesex London za strane studente možete videti OVDE.

Informacije o stipendiji i studijskom boravku:

• Mesečna stipendija u iznosu od 850 evra (za pokrivanje troškova života)
  • Pokriveni putni troškovi (u iznosu od 275 evra)

Više o smeštaju na Middlesex Univerzitetu u Londonu pogledajte ovde.

PRIJAVA:

Sva dokumenta možete poslati elektronskim putem na erasmus@kg.ac.rs, poštom ili ih doneti lično u Rektorat (2. sprat) radnim danima od 08:00 do 16:00 časova.

Adresa: Univerzitet u Kragujevcu
Jovana Cvijića b.b.