Летња школа Модерни приступи у туризму – примери из Прага - Праг, Чешка

Висока пословна школа у Прагу позива заинтересоване студенте да се пријаве за летњу школу Modern Approaches towards Tourism – Applied Examples from Prague која ће бити организована у Прагу у августу 2019. године

Програм летње школе је базиран на примени туризма и подразумева комбинована предавања у школи са излетима и путовањима. Током трајања школе студенти ће посетити градове Либерец, Оломоуц и Дрезден и упознати се са значајем Прага из угла становника.

Циљ школе је обезбедити искуство у дизајнирању туристичке понуде за Праг, тако што ће студенти упознати овај град, не као једно од водећих светских туристичких локација, већ као јединствен предмет изучавања. Програм је базиран на географији, култури, историји и теоријама туризма о Прагу са практичном применом знања о главном граду Чешке али и градовима у околини.

Летња школа носи 5 ECTS кредита.

Котизација је 990 евра и подразумева трошкове школе и материјала за наставу, трошкове смештаја и исхране у студентском дому, смештаја и превоз током теренских обилазака, асистенцију чешких студената, улазнице…

Бише информација о летњој школи сазнајте ОВДЕ