Međunarodna letnja škola u Bajrojtu, Bavarska

Međunarodna letnja škola u Bajrojtu (Bayreuth International Summer School - BISS) će se održati od 30. juna do 13. jula 2019. u kampusu Univerziteta Bajrojt i namenjena je studentima iz čitavog sveta.

Školu zajednički organizuju Campus-Akademie, univerzitetski centar za celoživotno učenje i Kancelarija za međunarodnu saradnju Univerziteta Bajrojt.

Program se sastoji od teorijskih seminara i diskusija, kao i praktičnih elemenata (kao što su rad u laboratoriji i radionice), a predavanja će držati renomirani nemački i internacionalni predavači.

Dostupno je 8 interdisciplinarnih kurseva:

Rok za prijavu: 30. april 2019.

Informacije o prijavi možete naći ovde.

Zainteresovani za učešće na ovoj letnjoj školi plaćaju kotizaciju od 950 evra, koja pokriva troškove kursa, troškove obroka, kao i troškove izleta do Berlina. Kotizacijom nisu pokriveni troškovi smeštaja, troškovi avio-prevoza i prevoza, časovi nemačkog jezika, kao ni troškovi aktivnosti.

Više informacija o ovom programu možete naći ovde.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti putem imejl adrese summerschool@uni-bayreuth.de.