Летња школа Универзитета примењених наука у Виљнусу, Литванија

Универзитет примењених наука у Виљнусу позива интернационалне студенте да се пријаве за учешће у Летњој школи која ће се одржати у августу 2019. године.

За ову летњу школу могу се пријавити студенти основних студија, студенти колеџа и  кратких програма студија, који су завршили најмање једну годину студија, као и студенти постдипломских студија.

За програм могу аплицирати кандидати заинтересовани за унапређење професионалних знања и вештина, а летња школа ће бити и изванредна прилика да унапреде знање енглеског језика, као и да боље упознају Литванију и њену културу.

Програм носи 3 ЕСПБ бода.

Заинтересовани кандидати за учешће у овом програму плаћају котизацију:

• 400 евра учесници са партерских институција (укључујући и Универзитет у Крагујевцу),
  • 600 евра други учесници.

Котизација покрива регистрацију, трошкове учешћа, сертификате, смештај у студентском хостелу, карте за локални превоз, оброке (доручак и ручак) и учешће у друштвеним програмима.

Пријаве за ову летњу школу су отворене до 5. јуна 2019. године.

Информације о регистрацији можете погледати овде.

Више информација о Летњој школи можете наћи на званичном сајту програма.