Predavanje za studente Univerziteta u Kragujevcu: Erasmus+ chat

Univerzitet u Kragujevcu i Erazmus studentska mreža Srbije organizuju za studente Univerziteta u Kragujevcu predavanje na temu Erasmus+ chat, 13. decembra 2019. godine, u 14:00 časova, u Svečanoj sali Rektorata Univerziteta u Kragujevcu.

Erasmus+ chat predavanje je deo projekta #ERAZMUSzaTEBE koji Erazmus studentska mreža (ESN) sprovodi u saradnji sa EU delegacijom.

Predavanje će održati članovi Erazmus studentske mreže, studenti koji su bili učesnici Erazmus+ mobilnosti i poseduju bogato iskustvo u radu u međunarodnom okruženju. Tom prilikom studenti Univerziteta u Kragujevcu imaće priliku da se informišu o svim relevantnim aspektima mobilnosti.

Ovaj događaj ima za cilj promovisanje programa studentskih razmena i upoznavanje sa procesom prijavljivanja.

Dođite da uživate u prijatnom razgovoru i saznate više informacija o mogućnostima studentskih razmena.

Napomena: Zbog ograničenog broja mesta molimo zainteresovane da se za prisustvo prezentaciji prijave putem mejl adrese erasmus@kg.ac.rs, sa naznakom Prijava za Erasmus+ chat. Molimo zainteresovane studente da u prijavi napišu svoje ime i prezime, fakultet i nivo studija.