Нови мастер програм Аутомобилско инжењерство

У Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу, 9. марта 2020. године потписан је Споразум о сарадњи поводом оснивања мастер програма Аутомобилско инжењерство између Универзитета у Крагујевцу и FCA Србија, који ће бити заснован на синергији индустрије и образовања.

Сарадња у области образовања између FCA Србија и Универзитета у Крагујевцу заснива се на заједничком креирању новог студијског програма мастер академских студија у складу са потребама привреде и високошколског образовања. Мастер програм је намењен студентима машинских, економских, техничких и организационих наука. Поред професора са Универзитета у Крагујевцу, наставу ће држати и менаџери и инжењери из компаније FCA Србија, док ће обавезни  део мастер студија бити и пракса у Компанији.

Фото галерија: