Компанија Milanović Industries Group студентима доделила сертификате о стручној пракси

У Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу, 13. марта 2020. године, представници компаније Milanović Industries Group доделили су сертификате о обављеној стручној пракси студентима Универзитета у Крагујевцу.

Свечаној додели сертификата присуствовали су генерални секретар Марко Лукић и представник Стручне службе Универзитета Предраг Вукомановић, као и представници компаније Milanović Industries Group Владимир Марковић, Ана Рачић и Маја Гарџић.

Маја Гарџић је истакла значај сарадње Компаније и Универзитета, а затим је похвалила спремност младих стручњака који су похађали праксу да се професионално усавршавају и да наставе да уче кроз упознавање организације рада и професионалну едукацију у њиховој Компанији.

Ана Рачић похвалила је сарадњу и позвала студенте да предложе идеје које би допринеле унапређењу наставних и практичних метода.

Генерални секретар Универзитета изразио је задовољство због успешне сарадње и указао на значај ове праксе за професионални напредак свих полазника.

Присутним полазницима сертификате је уручио господин Владимир Марковић.

Фото галерија: