Стипендије Московског државног универзитета за међународне односе за школску 2020/21. годину

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о стипендијама Московског државног универзитета за међународне односе при МИП-у Руске Федерације.

Стипендије су намењене за основне и мастер студије на овом универзитету и доступне су 2 стипендије за основне студије и 1 стипендија за мастер студије.

Информације о језику студија и обухваћеним студијским програмима, као и формуларе за пријављивање и потребна документа можете наћи овде.

Рок за пријаву: 10. април 2020.

Пријављивање се врши тако што се документација пошаље на адресу: Министарство просвете, науке и технолошког развоја, Немањина 22-26, 11000 Београд, 6. спрат, крило Ц, канцеларија 24 – са назнаком „За стипендије МГИМО МИП-а Руске Федерације за школску 2020/21. годину“.

Текст конкурса на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије можете погледати овде.

Пропозиције конкурса можете погледати овде.