Информација о могућности полагања пријемног испита за упис на мастер дипломатије и међународних односа у Шпанији

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу, на основу ноте Амбасаде Шпаније, информацију о могућности полагања пријемног испита за упис на „Интеруниверзитетски мастер из дипломатије и међународних односа“ у Шпанији за 2020/21. годину.

Конкурс је намењен дипломцима који су студије завршили, пре датума конкурисања, на универзитетима, вишим техничким школама или сличним наставним центрима, а чији просек прелази или је једнак оцени 7 (категорија „б“ у ноти Амбасаде).

Овај мастер програм ће се одвијати у Дипломатској школи, на шпанском језику у трајању од годину дана.

Рок за пријаву: 1. април 2020.

Пријављивање се врши лично, тако што се комплетна пријава однесе на адресу:

Амбасада Краљевине Шпаније, Улица Проте Матеје 45, 11000 Београд

Више информација о овом програму можете наћи овде.

Текст конкурса на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја можете погледати овде.

Ноту Амбасаде Шпаније можете погледати овде.

Пропозиције конкурса и инструкције за пријаву на шпанском језику можете погледати овде.