Program mladih bankara ProCredit banke

Otvoren poziv za prijavu studenata završnih godina i diplomaca svih obrazovnih profila za Program mladih bankara ProCredit banke

Program mladih bankara ProCredit banke je šestomesečni intenzivni program obuke u oblasti bankarstva i finansija.

Za program se mogu prijaviti studenti završnih godina i diplomci svih usmerenja i obrazovnih profila, sa ili bez radnog iskustva.

Od kandidata se očekuje da bude:

• spreman da živi i radi izvan svog mesta boravka
  • vredan, organizovan i odgovoran
  • dinamičan, komunikativan i otvoren za saradnju
  • motivisan i spreman za timski rad
  • istrajan i marljiv

Neophodno odlično poznavanje engleskog jezika i rada na računaru.

Program će biti u potpunosti realizovan na engleskom jeziku.

Početak programa planiran je za januar 2016. godine.

Kandidatima odabranim za učešće u Programu obezbeđena je novčana naknada u periodu od šest meseci, kao i pokriveni troškovi smeštaja.

Kako bi se uspešno prijavili za ovaj program, zainteresovani kandidati treba da dostave CV i motivaciono pismo putem prijavnog formulara koji mogu naći ovde.

Detaljno uputstvo za prijavu možete naći ovde.

Informacije o procesu selekcije možete naći ovde.

Više informacija o programu i načinu prijave možete videti na zvaničnom sajtu programa.