У петак, 21. јуна 2019. године са почетком у 16 часова, у амфитеатру Економског факултета промовисано је 110 доктора наука Универзитета у Крагујевцу

опширније

Пројекти пружају подршку високошколским установама у развоју нових и иновирању постојећих предмета у оквиру акредитованих студијских програма.

опширније

Концертна сезона Универзитетске галерије наставила се 18. јуна 2019. године, концертом на којем су наступили професори Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу, Александар Ружичић (флаута) и Душан Тороман (клавир).

опширније

У петак, 21. јуна 2019. године, са почетком у 16:00 часова, у парку Ректората Универзитета у Крагујевцу, биће одржана промоција доктора наука Универзитета у Крагујевцу

опширније

Изложба радова наставника и студената студијског програма Унутрашња архитектура Филолошко-уметничког факултета, биће отворена у петак, 21. јуна у 19.00 часова у Универзитетској галерији.

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2019.

Земља у фокусу – Америка: Презентација могућности за студије у Америци

опширније

Eкoнoмски фaкултeт у Крaгуjeвцу (3-4. jун 2019.)