У понедељак, 26. јуна 2017. године, кларинетиста Васа Вучковић одржао је концерт у Универзитетској галерији

Еразмус+ Кључна акција 1 – кредитна мобилност

опширније

Институт за метаматику и информатику ПМФ-а Вас позива да у петак 23. јуна 2017. године oд 14,30 часова у просторијама компаније Комтрејд, Срете Младеновића бб (код платоа Робне куће), присуствујете свечаности поводом завршетка треће програмерске MožešIT радионице

опширније

За студенте са модула Рачуноводство и пословне финансије и модула Финансије, берзе и банкарство. Рок за пријаву: 30. јун 2017. године.

опширније

У Универзитетској галерији, у понедељак, 26. јуна 2017. године, са почетком у 19 часова, наступиће кларинетиста Васа Вучковић

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2017.

опширније

У Универзитетској галерији, у среду 21. јуна 2017. године, одржан је концерт и промоција књиге мр Весне Аћимовић „Моћ вокалне технике“

опширније

У Универзитетској галерији, у уторак 20. јуна 2017. године, свечано је отворена изложба радова наставника и студената студијског програма Унутрашња архитектура Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу.

Центар за развој каријере и саветовање студената, четвртак 22. јун 2017. године

опширније

У Универзитетској галерији, у среду 21. јуна 2017. године, биће одржана промоција књиге мр Весне Аћимовић „Моћ вокалне технике“, која ће бити обогаћена и музичким програмом ауторке.