Економски факултет у Крагујевцу и Савез економиста Србије (12. април 2019.)

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2019.

опширније

Концертна сезона Универзитетске галерије се наставља у уторак, 18. јуна 2019. године, са почетком у 19 часова.
На концерту ће наступити професори Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу, Александар Ружичић (флаута) и Душан Тороман (клавир).

опширније

У оквиру пројекта мобилности студената фармације, TWINNET, студенти фармације из Хамбурга посетили Универзитет у Крагујевцу 11. јуна 2019. године

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2019.

опширније

Правни факултет у Крагујевцу (17. мај 2019.)

опширније

Ректор Универзитета у Крагујевцу проф. др Ненад Филиповић, одржао је конференцију за медије у згради Ректората, 10. јуна 2019. године, поводом Одлуке коју је донела Влада Републике Србије о оснивању Института за информационе технологије у Крагујевцу.

Институт за информационе технологије биће и нова чланица Универзитета у Крагујевцу.

опширније

Академик Милош Којић, редовни професор крагујевачког Факултета инжењерских наука у пензији, одржао је предавање под називом Компјутерски модели у техници и медицини – преглед резултата и садашњи изазови.

опширније

Концертна сезона Универзитетске галерије наставила се у среду, 5. јуна 2019. године, концертом „На слово, на слово, рецимо Б“, на којем су наступиле Наташа Петровић (виола) и Бојана Шумањски (клавир).