Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о стипендијама Арапске Републике Египат за академску 2019/2020. годину.

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о стипендијама Универзитета Луксембурга за мастер студије за академску 2019/2020. годину.

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о стипендијама Корејског универзитета уметности за основне и мастер студије.

опширније

Предавање Вештине академског писања - понедељак, 22. април 2019. са почетком у 12.00 часова

опширније

У Ректорату Универзитета у Крагујевцу, у четвртак, 18. априла 2019. године, одржан је састанак са представницима Пројектног тима државне матуре

опширније

Ректор Универзитета у Крагујевцу проф. др Ненад Филиповић посетио је Универзитет у Ријеци у четвртак, 11. априла 2019. године

опширније

Дана 12. априла 2019. године у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу одржана је обука за примену принципа отворене науке и коришћење институционалних репозиторијума.

опширније

Универзитет примењених наука у Виљнусу позива интернационалне студенте да се пријаве за учешће у Летњој школи која ће се одржати у августу 2019. године.