Центар за развој каријере и саветовање студената организује Априлске радионице намењене студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу

опширније

У Универзитетској галерији, у понедељак, 22. априла 2019. године са почетком у 19 часова, проф. др Бојана Стојановић Пантовић одржаће предавање на тему Критичке контроверзе о феминизму Исидоре Секулић.

опширније

Поред Панела на тему Еразмус+ мобилности и студија у иностранству, циклус Априлских радионица у другој недељи организовања биће настављен радионицама на тему Асертивне комуникације и Емоционалне писмености 16. и 17. априла од 12.00 часова у просторијама Центра за развој каријере.

опширније

Информације о могућностима за мобилност за студенте и запослене (академско и административно особље) на Универзитету у Крагујевцу – уторак 16. април четвртак 18. април 2019. године од 14.00 часова

опширније

Уметнички савет Универзитетске галерије реализовао је још један концерт у низу у Универзитетској галерији у Крагујевцу. У понедељак, 8. априла 2019. године наступила је пијанисткиња Марија Бајалица.