опширније

Центар за развој каријере и саветовање студената организује бесплатан курс енглеског језика за студенте завршних година

опширније

Представници Британске амбасаде у Београду одржали су 17. октобра 2018. године презентацију Chevening програма у Центру за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу

опширније

Центар за научноистраживачки рад САНУ и Универзитета у Крагујевцу позива Вас на предавање које ће одржати академик Владимир Костић, председник Српске академије наука и уметности у петак, 19. октобра 2018. године у 13 часова у Свечаној сали Универзитета у Крагујевцу (зграда Ректората) на тему: Паркинсонова болест 40 касније: има ли краја изненађењима?

опширније

Студенти Универзитета у Крагујевцу имали су прилику да у уторак 16. октобра 2018. године присуствују радионици Емоционална писменост

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, у петак 19. октобра 2018. године са почетком у 19 часова, свечано ће бити отворена изложба Андријане Даниловић која носи назив „Vanilla Rush“.

Еразмус+ Кључна акција 1 – кредитна мобилност

Еразмус+ Кључна акција 1 – Кредитна мобилност