опширније

Стипендије америчке владе за студенте основних студија – рок за пријаву: 31. децембар 2019.

Еразмус+ Кључна акција 1 – кредитна мобилност

Еразмус+ Кључна акција 1 – кредитна мобилност

опширније

Европска организација за нуклеарна истраживања ЦЕРН расписала је следеће конкурсе и програме.

опширније

Центар за промоцију науке објавио је јавни позив за израду интерактивних научних експоната који ће се налазити у парковима науке, а чији је циљ промоција и популаризације науке и технике.

опширније

Уметнички савет Универзитетске галерије у Крагујевцу расписао је Конкурс за избор програмског садржаја Универзитетске галерије за период од 1. фебруара до 31. децембра 2020. године

опширније

CEEPUS (Central European Exchange Programme for University Studies) је средњеевропски програм за размену студената и наставног особља са циљем унапређења образовања на високошколским институцијама.

опширније

LEDGER је европски пројекат финансиран од стране Европске комисије у оквиру програма Хоризонт 2020. Пројекат има за циљ да успостави нове моделе који ће одржавати контролу над управљањем подацима грађана.