On February 25, 2020, a Welcome Meeting was held in the Rectorate of the University of Kragujevac for foreign students who will spend summer semester of the academic year 2019/2020 as an exchange students at the faculties of the University of Kragujevac.

опширније

У Ректорату Универзитета у Крагујевцу, 25. фебруара 2020. године одржан је састанак добродошлице за 12 нових страних студената који ће у току летњег семестра 2019/20. године бити на размени на факултетима Универзитета у Крагујевцу.

опширније

Универзитет у Крагујевцу, у жељи да унапреди свој визуелни идентитет, позива студенте и дипломце графичког дизајна са Универзитета у Крагујевцу да се пријаве на Конкурс за графичко решење визуелног идентитета Универзитета