Srpski English

Канцеларија за европске интеграције Владе Републике Србије расписала конкурс за три најбоља студентска рада у области европске интеграције и процеса приступања Републике Србије Европској унији, како би подстакла младе академске грађане да се укључе у аргументовану дебату у вези са чланством наше земље у Европској унији.

3. позив за пријаву заинтересованих кандидата за академску размену

опширније>

Мађарски програм стипендија „Stipendium Hungaricum“ расписао је конкурс за доделу стипендија за основне, мастер и докторске студије на Универзитету Еотвос Лоранд у Будимпешти у Мађарској за школску 2017/2018 годину.

опширније>

Расписан конкурс за Пупинову награду Матице српске. Рок за пријаву: 20. фебруар 2017. године.

опширније>

Република Баварска и ове године додељује Bayhost стипендије за летње курсеве немачког језика у Баварској

опширније>

Jапанска фондација Matsumae International Foundation (MIF) расписала је позив за финансирање страних истраживача, постдокторната заинтересованих за даље усавршавање у оквиру програма за 2018. год.