АКТУЕЛНО:

Универзитет у Крагујевцу, као координатор Еразмус+ пројекта IF4TM, Привреднa коморa Србије, Програм „Climate-KIC Srbija“, и пројекат „Локални развој отпоран на климатске промене“ кога спроводе Министарство заштите животне средине и Програм Уједињених нација за развој (UNDP), организују радионицу о осмишљавању и развоју пословних идеја у областима одрживог развоја и борбе против климатских промена.

опширније

Пријављивање идеја од 15. фебруара до 25. марта 2018.

опширније

Обавештавамо све заинтересоване професоре и истраживаче да је продужен рок за предају Пријава за ПоЦ пројекат до 28. фебруара 2018

опширније

Отворене иновације представљају концепт који подразумева да компаније могу унапредити конкурентност на тржишту и смањити трошкове истраживања и развоја отварањем изазова са којима се суочавају у пословном окружењу  ка спољашњем свету, односно ефективним инкорпорирањем екстерног знања , у свим фазама пословног процеса, од развоја производа до његовог позиционирања на тржишту.

Key Action 2 ‐ Capacity Building in the field of Higher Education

опширније

Локално финале Такмичења за најбољу студентску идеју одржано је у Свечаној сали Ректората, у петак 7. јула 2017. године.

опширније

Локално финале Такмичења за најбољу студентску идеју одржава се 7. јула 2017. године у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу, са почетком од 11 часова. Такмичење је покренуто у јануару 2017, у оквиру ИФ4ТМ пројекта финансираном од стране Европске комисије.

опширније

Пријављивање идеја од 15. фебруара до 25. марта 2017.