Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републикe Србијe расписало је Други јавни позив за учешћe у средствима Министарства за суфинансирање издавања монографија у Републици Србији у 2016. години

опширније

Обавештавамо Вас да до 15. јуна трају пријаве за CEEPUS мрежне мобилности студената и наставног особља за боравке током зимског семестра академске 2016/17. године. Мобилност се реализује на партнерским високошколским установама које су део одговарајуће CEEPUS мреже у којој учетсвује и установа студента/члана наставног особља који се пријављује за стипендију.

опширније

Амбасада Француске и Француски институт у Србији додељују стипендије за научне боравке у Француској за истраживања на пољу јавног здравља и добробити становништва у контексту борбе против климатских промена.

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2016. Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2016.

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2016.

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Амбасада Републике Индије у Србији доставила је Универзитету у Крагујевцу информације о понуди стипендија у оквиру Аyush програма за академску 2016/17. годину.

опширније

Јагелонски универзитет из Кракова расписао је конкурс за стипендије Фонда краљице Јадвиге за академску 2016/17. годину.

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ