Конкурс за Студентску летњу стручну праксу

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу

опширније

У току су пријаве за конкурсе Задужбине Андрејевић. Рок за пријаву по оба конкурса је 30. јун 2015. године.

опширније

На основу чл. 97. и 106. Закона о научноистраживачкој делатности („Службени гласник РС", бр. 110/05, 50/06-испр. и 18/10 - Закон), у вези са расписаним јавним позивом за учешће у средствима Министарства просвете, науке и технолошког развоја у 2015. години, ради остваривања програма од општег интереса из члана 10. став 2. тачке 12) Закона,

Рок за пријаву: 01. јун 2015. године, до 16:00 сати

опширније

Eкономско-трговинско одељење Амбасадe Народне Републике Кине у Републици Србији позива заинтересоване кандидате да учествују у програму доделе стипендија које обезбеђује Министарство трговине Народне Републике Кине за мастер студије у трајању од 2-3 године и докторске студије у трајању од 3-4 године.

опширније

Oтворен je позив за пројекте у оквиру Еурека програма

опширније

Министар омладине и спорта и председник Фонда за младе таленте, Вања Удовичић, ректор Универзитета у Крагујевцу, проф. др Слободан Арсенијевић, и градоначелник Крагујевца Радомир Николић, уручили су Уговоре о стипендирању студентима Универзитета у Крагујевцу који су, на основу Конкурса, постали стипендисти Фонда за младе таленте Републике Србије за школску 2014/15. годину.

опширније

Амбасада Мексика у Београду доставила је Универзитету у Крагујевцу информације о стипендијама доступним за студије у Мексику 2016. године

опширније

Отворен конкурс за MEXT стипендије за 2016. годину. Рок за пријаву за овај програм је 22. мај 2015. године.