Стипендије програма Еразмус Мундус акција 2 – мрежа размене

опширније

Отворен је конкурс за стипендије Владе Француске за академску 2015/16. годину. Рок за пријаву је 05. март 2015. године.

опширније

Задужбина Андрејевић расписала je нови циклус конкурса за објављивање приређених радова. Рок за пријаву по оба конкурса је 30. децембар 2014. године.

опширније

Конкурс за пријаву за стипендије Међународног вишеградског фонда је отворен. Рок за пријаву је 31. јануар 2015. године.

опширније

Управни одбор Фондације за стипендирање студената Универзитета у Крагујевцу расписује конкурс за доделу стипендија за 2015. годину најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу.

опширније

Драги студенти и дипломци, aко желите да стекнете ново, практично искуство, волите спортске или економске теме, занимају вас нове технологије или медицина, интересују вас нове форме медија и желите да видите шта се крије иза посла новинара у редакцији, погледајте нови програм праксе који Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу реализује у сарадњи са компанијом LimesSoft д.о.о.из Крагујевца

опширније

Други позив за стипендије у оквиру JoinEU-SEE PENTА програма, за мобилност у академској 2015/16. години, биће отворен 03. новембра 2014. године.

опширније

Иако су на нивоу ЕУ отворени Ерасмус + позиви за све кључне акције (Key Action) (који ће трајати од фебруара до октобра 2015. у зависности од програма и конкретне акције) начин учешћа Србије (као и других земаља Западног Балкана) још увек није довољно познат, као ни детаљи о практичној имплементацији Програма.

НОВЕ ЕРАСМУС МУНДУС АКЦИЈE 2 МРЕЖЕ