Рок за пријаву: 06. мај 2014.

опширније

Амбасада Јапана у Републици Србији обавештава све заинтересоване да је од среде, 16. априла 2014. године отворен конкурс за МЕXТ (Монбукагакусхо) стипендије за 2015. годину за студенте из Републике Србије и студенте из Црне Горе, које додељује Министарство образовања, спорта, науке и технологије (МЕXТ) Владе Јапана.

опширније

КРАЉЕВИНА БЕЛГИЈА И WALLONIE-BRUXELLES INTERNATIONAL додељују три стипендије за учење/усавршавање француског језика током лета 2014. године на универзитетима у Белгији

опширније

Рок за пријаву: 30. јун 2014.

опширније

Министар омладине и спорта и председник Фонда за младе таленте, Вања Удовичић и ректор Универзитета у Крагујевцу, проф. др Слободан Арсенијевић, уручили су Уговоре о стипендирању студентима Универзитета у Крагујевцу који су, на основу Конкурса, постали стипендисти Фонда за младе таленте Републике Србије за школску 2013/14. годину.

опширније

Покрајина Стирија (Аустрија) и ове године додељује стипендије за студенте из Југоисточне Европе у оквиру свог програма стипендија "GO STYRIA".

опширније

У четвртак, 03. априла 2014. године, Министар омладине и спорта и председник Фонда за младе таленте, господин Вања Удовичић, уручиће Уговоре о стипендирању студентима Универзитета у Крагујевцу који су, на основу Конкурса, постали стипендисти Фонда за младе таленте Републике Србије за школску 2013/14. годину

опширније

Growww, међународни програм за дипломце МОЛ Групе који за циљ има регрутовање и развој најбољих дипломаца и младих талената, отворен је за пријаве