ПОЗИВ ЗА ДОСТАВЉАЊЕ ПРЕДЛОГА ИДЕЈНОГ РЕШЕЊА ПЛАКАТА "САМО ЧИСТО ЈЕ ЗДРАВО И ЛЕПО"

опширније

Стипендије Британске Фондације за кандидате из Републике Србије за академску 2013/2014. годину у трајању од 1 до 3 месеца

опширније

Међународни египатски центар за пољопривреду објавио је конкурс за следеће курсеве током 2013. године, у периодима:

опширније

У оквиру обележавања Светог Саве – Дана духовности у Републици Србији, 27. јануара 2013. године у Свечаној сали Ректората уручене су стипендије најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу.

опширније

НР КИНА – Институт за међународно и упоредно образовање учитељског Универзитета у Пекингу – додела стипендија страним студентима за двогодишњи мастер програм на енглеском језику за академску 2013/14. годину.