Стипендија програма за развој наставног особља на факултетима и вишим школама (Junior Faculty Development Program, JFDP)

опширније

Стипендија Владе Републике Македоније за академску 2011/2012. годину на Универзитету “Свети апостол Павле” на Охриду.

МПН-ДААД/Нови Конкурс 2012-2013

опширније

Oдељење за сарадњу и културну делатност Амбасаде Француске у Србији додељују стипендије Француске владе за студенте из Србије који желе да упишу студије Мастер 2 или доктората у Фрнацуској. Студенти ће моћи да се пријаве на следећа 2 програма:

опширније

Конкурс за пројекте у оквиру Централноевропске иницијативе у оквиру програма CEI KEP AUSTRIA 2011

опширније

У сали Сената Ректората Универзитета у Крагујевцу дана 27-ог јануара 2011 године проф. др Оливера Милошевић-Ђорђевић, проректор за наставу и студентска питања, свечано је уручила уговоре о стипендирању за 2011. годину најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу.

ОДЛУКА о додели стипендија најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу

опширније

Еразмус Мундус презентација за високошколске установе

Koнкурс у компанији MUEHLBAUER д.о.о Србија