Универзитет у Крагујевцу на Сајму образовања у Ћуприји

Универзитет у Крагујевцу представио се 10. марта 2016. године на четвртом Регионалном сајму образовања у Ћуприји, који је одржан у организацији Регионалног тима подршке за науку, образовање и уметност (НОУ тим) и Високе медицинске школе струковних студија, а уз подршку Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Заинтересованим средњошколцима том приликом представљене су могућности за студије на факултетима Универзитета у Крагујевцу и пружене им бројне информације везане за жељене студијске програме.

Сајам су посетили средњошколци из Ћуприје и околних градова (Јагодине, Свилајнца и Деспотовца), а интересовање за студије на факултетима Универзитету у Крагујевцу и ове године је било на завидном нивоу.

Фото галерија: