Међународне студентске олимпијаде у Ирану

Министарство просвете, науке и технолошког развоја доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о могућностима за учешће студената на међународним студентским олимпијадама које ће се одржати у Ирану, у периоду од 06. до 12. августа 2016. године и то на:

• 17. Међународној олимпијади из математике
  • 9. Међународној олимпијади из хемије
  • 3. Међународној олимпијади из статистике

Организатор олимпијада је Центар студентских олимпијада Исламске Републике Иран.

У свакој дисциплини може учествовати највише 5 студената и 1-2 професора.

Заинтересовани кандидати могу се пријавити путем мејла до почетка јула.

Трошкови смештаја и боравка су покривени од стране организатора. Трошкове пута сносе учесници програма.

Пријавни формулар, распоред програма, брошуре, примере питања из математике, хемије и статистике и информације о условима учешћа доступни су на енглеском језику на адреси: http://olympiad.sanjesh.org/EN/Default.aspx

За сва додатна питања заинтересовани кандидати могу се обратити путем мејла olympiad@sanjesh.org.