Поводом обележавања Светског дана музике, у Универзитетској галерији, 21. јуна 2016. године у 19 часова, биће одржан концерт арија и соло песама. На концерту ће наступити сопран Јована Панић са гостима.
Концерт поводом Светског дана музике
Поводом обележавања Светског дана музике, у Универзитетској галерији, 21. јуна 2016. године у 19 часова, биће одржан концерт арија и соло песама на ком ће наступити сопран Јована Панић, студент Катедре за соло певање Филолошко-уметничког факултета.
Јована Панић студент је у класи проф. Марине Трајковић-Биџовски. Као клавирски сарадник Јовану ће пратити пијаниста Душан Тороман. На концерту ће као гости наступити и сопрани Анђела Тодоровић, Милица Петровић, Анђела Лекић и Александра Глишовић, баритони Дарко Перић и Петар Качавенда, пијанисткиње Катарина Петровић и Јелена Ивановић и флаутискиња Мина Цветковић.