Ambasador Republike Francuske u Srbiji održao predavanje na Univerzitetu u Kragujevcu

Povodom Dana francuske kulture, Njegova ekselencija Frederik Mondolini, novi ambasador Republike Francuske u Srbiji, održao je predavanje na temu „Francusko-srpsko partnerstvo danas: bilateralna saradnja, politički dijalog, evropske integracije i frankofonija“.

Prisutne je u ime Univerziteta pozdravio akademik prof. dr Radovan Vukadinović, prorektor za nastavu i studentska pitanja Univerziteta u Kragujevcu.

Predavanje je održano u Svečanoj sali Rektorata u četvrtak 15. marta 2018. godine, a nakon završenog predavanja, studenti Filološko-umetničkog fakulteta Univerziteta u Kragujevcu izveli su umetnički program.

Foto galerija: