Aprilske radionice 2018: Podrška mladima pri zapošljavanju

Prva u nizu ovogodišnjih Aprilskih radionica CzRK biće realizovana u sredu 04. aprila 2018. godine, u saradnji sa Nacionalnom službom za zapošljavanje

U cilju pružanja podrške u razvoju znanja i veština koje će studentima i diplomcima Univerziteta u Kragujevcu biti od značaja pri zapošljavanju i daljem obrazovanju, Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Kragujevcu i ove godine organizuje

Aprilske radionice

Zajedno sa gostima i predavačima, Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata posvetiće mesec april pružanju podrške u razvoju veština studenata i diplomaca našeg Univerziteta kroz organizovanje radionica, predavanja, panela i prezentacija.

Prvo u nizu predavanja -

Podrška mladima pri zapošljavanju

biće održano u sredu 04. aprila 2018. godine od 12 do 14 časova

Predavanje će biti realizovano u saradnji sa Nacionalnom službom za zapošljavanje – Filijala Kragujevac. Kroz izlaganje i kraće vežbe, Vesna Luković iz Kluba za traženje posla i Savina Barjaktarević - savetnik za planiranje karijere, govoriće o motivisanju i pripremi za razgovor sa poslodavcem kao i o uspešnim alatima traženja posla. Studenti i diplomci će u toku radionice dobiti i informacije o proceduri prijavljivanja na evidenciju Nacionalne službe za zapošljavanje i uslugama koje NSZ pruža.

NAPOMENA: zbog ograničenog broja mesta zainteresovani se moraju prijaviti putem LINKA.

Predavanje će biti održano
u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata
(Rektorat, 2. sprat, zgrada između Ekonomskog i Pravnog fakulteta)