Еразмус+ за све

Презентација Еразмус+ програма мобилности

Драги студенти и запослени на Универзитету у Крагујевцу,

У оквиру програма Прве Међународне недеље Универзитета у Крагујевцу, позивамо вас на презентацију Еразмус+ програма кредитне мобилности, која ће бити одржана

у среду, 23. маја 2018. године,

са почетком у 13:30 часова,

у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу.

Поред општих информација о Еразмусу и активним конкурсима, представиће нам се и гости са

Универзитета у Порту (Португалија),

Економског универзитета у Кракову (Пољска) и

Саима Универзитета примењених наука (Финска),

који ће нам говорити о могућностима мобилности за студенте, наставно и ненаставно особље Универзитета у Крагујевцу, у оквиру Еразмус+ програма.

Уз Еразмус+ кредитну мобилност имате прилику да стекнете интернационално искуство и да део својих студија проведете на неком страном универзитету, а све то уз Еразмус+ стипендију! Управо ова презентација ће одговорити на питања шта је мобилност и како можете провести семестар у иностранству.

Видимо се на презентацији