ПОСЕТА ДЕЛЕГАЦИЈЕ АМБАСАДЕ ИТАЛИЈЕ УНИВЕРЗИТЕТУ У КРАГУЈЕВЦУ

Његова екселенција Карло Ло Каша, амбасадор Италије у Београду и др Давиде Скалмани, директор Италијанског института за културу у Београду посетили су Ректорат Универзитета у Крагујевцу  у среду 14. новембра. Састанку су присуствовали и представници Филолошко-уметничког факултета, мр Зоран Комадина, вршилац дужности декана, др Данијела Јањић, шеф Катедре за италијанистику, и др Никола Бубања, продекан за науку и међународну сарадњу.

Чланови делегације су са руководством Универзитета и Филолошко-уметничког факултета разговарали о досадашњој сарадњи и подршци Амбасаде и Италијанског института за културу Филолошко-уметничком факултету на пољу образовања и културе и утврдили предлоге за сарадњу у наредном периоду.

Фото галерија: