Промоција књиге „ПСИХИЈАТРИЈА - уџбеник за студенте медицине“ Проф. др Славице Ђукић-Дејановић и групе аутора

У Универзитетској галерији 28. априла 2011. године промовисан је уџбеник „Психијатрија“, намењен студентима медицине, проф. др Славице Ђукић Дејановић и групе аутора, чији је издавач Медицински факултет Универзитета у Крагујевцу.

О значају уџбеника проф. др Славице Ђукић Дејановић, проректора Универзитета у Крагујевцу, говориле су др Мирјана Јашовић и др Душица Лечић Тошевски које су посебно истакле допринос "Психијатрије" у психијатријској литератури и решавању психијатријских проблема, који је намењен не само студентима основних студија него и специјализантима и докторантима. Истовремено са представљањем уџбеника, потписан је Споразум о сарадњи Клинике за психијатрију - Клиничког центра Крагујевац и Института за ментално здравље из Београда.

Оперски певач Оливер Њего у клавирској пратњи професора Николе Рацкова на клавиру оплеменили су овај догађај уз драмску интерретацију др Бранимира Радмановића. .

Фото галерија: