Поклон карте за најистакнутије студенте IT смерова са Универзитета у Крагујевцу за присуство IT конференцији

Компанија ITKonekt, у оквиру Месеца у IT-ju, организује IT конференцију у Крагујевцу, у четвртак, 24. априла 2019. са почетком у 10.00 часова у Хотелу Крагујевац.

Предавања ће држати истакнути стручњаци у овој области, а један од предавача на конференцији ће бити и Google Expert Harry Roberts.

Карте за учешће на конференцију се плаћају (рана регистрација: 24 евра, пуна цена: 30 евра).

Компанија ITKonekt поклања 5 карата за присуство конференцији најистакнутијим студентима IT смерова са Универзитета у Крагујевцу. Студенти заинтересовани за ову награду треба да се пријаве путем следећег линка.

IT конференција у Крагујевцу део је Meseca u IT-ju, у оквиру кога је ITKonekt окупио IT индустрију у пет градова (Београд, Нови Сад, Ниш, Крагујевац, Загреб).

У Крагујевцу ће се 24. априла одржати паралелно IT сајам запошљавања и IT конференција.

Више информација о IT конференцији у Крагујевцу можете наћи овде.