Stipendije Moskovskog državnog univerziteta za međunarodne odnose za školsku 2020/21. godinu

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije dostavilo je Univerzitetu u Kragujevcu informaciju o stipendijama Moskovskog državnog univerziteta za međunarodne odnose pri MIP-u Ruske Federacije.

Stipendije su namenjene za osnovne i master studije na ovom univerzitetu i dostupne su 2 stipendije za osnovne studije i 1 stipendija za master studije.

Informacije o jeziku studija i obuhvaćenim studijskim programima, kao i formulare za prijavljivanje i potrebna dokumenta možete naći ovde.

Rok za prijavu: 10. april 2020.

Prijavljivanje se vrši tako što se dokumentacija pošalje na adresu: Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Nemanjina 22-26, 11000 Beograd, 6. sprat, krilo C, kancelarija 24 – sa naznakom „Za stipendije MGIMO MIP-a Ruske Federacije za školsku 2020/21. godinu“.

Tekst konkursa na sajtu Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije možete pogledati ovde.

Propozicije konkursa možete pogledati ovde.