Izložba „Refleksije 03“ otvorena u Univerzitetskog galeriji u Kragujevcu

U Univerzitetskoj galeriji u Kragujevcu, 23. novembra 2022. godine, svečano je otvorena izložba Mie Arsenijević, Miloša Đorđevića i Slobodana Štetića, profesora Fakulteta pedagoških nauka u Jagodini.

Izložbu je otvorila dr Jelena Spasić, vanredni profesor na Fakultetu pedagoških nauka u Jagodini, izražavajući veliko zadovoljstvo što je ova izložba sada već tradicionalno predstavljanje umetnika i profesora Fakulteta pedagoških nauka kragujevačkoj publici.

U muzičkom delu programa, na veliko zadovoljstvo svih prisutnih, učestvovao je orkestar Fakulteta pedagoških nauka Univerziteta u Kragujevcu.

Izložbu u Univerzitetskoj galeriji u Kragujevcu, svi zainteresovani mogu pogledati do 15. decembra 2022. godine.

Foto galerija: