Na Ekonomskom fakultetu održan Sajam zapošljavanja i praksi

U organizaciji Studentske asocijacije Kragujevac i Studentskog parlamenta Univerziteta u Kragujevcu 4. decembra 2023. godine na Ekonomskom fakultetu u Kragujevcu održan je Sajam zapošljavanja i praksi.

Na svečanom otvaranju Sajma zapošljavanja i praksi, koji je podržan od strane Ministarstva turizma i omladine, prisutnima su se obratili rektor Univerziteta u Kragujevcu prof. dr Nenad Filipović i prodekan za međunarodnu saradnju Ekonomskog fakulteta prof. dr Nenad Tomić. U daljem toku uvodnog dela Sajma u ulozi alumniste i izlagača prisutnima se obratio Dušan Zeka Aleksić, a ispred Studentskog parlamenta Univerziteta u Kragujevcu prisutne je pozdravio Ognjen Obradović, predsednik parlamenta.

Ovogodišnji Sajam je pružio priliku svim zainteresovanima da se upoznaju sa mogućnostima za posao ili stručnu praksu, a ujedno i priliku za ostvarivanje kontakta sa uspešnim kompanijama iz Kragujevca i bližeg okruženja koje su se učestvovale kao izlagači.

Foto galerija: