U Univerzitetskoj galeriji održan koncert Ane Cvetković Stojnić, Igora Lazića i Dušana Toromana

U četvrtak, 21. marta 2024. godine u Univerzitetskoj galeriji održan je koncert na kome su nastupili Ana Cvetković Stojnić sopran, Igor Lazić horna i Dušan Toroman klavir.

Umetnici dobro poznati kragujevačkoj publici, Ana Cvetković Stojnić  sopran, Igor Lazić horna i Dušan Toroman klavir svojim izuzetno nadahnutim nastupom  obeležili su nastavak koncertne sezone u Univerzitetskoj galeriji. Na repertoaru su bila  dela Ludviga van Betovena, koji je izuzetno značajna muzička figura u prelaznom periodu između ere klasicizma i romantizma i Franca Šuberta koga  smatraju najranijim pobornikom muzičkog romantizma.

Foto galerija: