Од понедељка студенти на летњој пракси

Студентска летња пракса у органима локалне самоуправе и крагујевачким предузећима почиње од понедељка

На конкурс за Студентску летњу праксу, који је спровео универзитетски Центар за развој каријере, а на основу потписаног Споразума о сарадњи између Универзитета и града Крагујевца, пријавило се 68 студената, док је услов за стручну праксу стекло 46 студената завршних година основних и мастер студија. Према исказаним потребама институција у којима ће студенти обављати праксе, на конкурс су се пријављивали студенти Правног, Економског, Филолошко-уметничког факултета и Факултета медицинских наука.
Пријемом у Скупштини града, 28. јуна 2013. године, господин Златко Милић, начелник Градске управе, Никола Ивковић, студент-проректор, Недељко Мишић, председник студентског парламента, Душан Алексић, одборник у Скупштини града, честитали су студентима и пожелели да им искуство које буду стекли током летње стручне праксе помогне у даљем напретку и по завршетку студија, приликом запошљавања.

Фото галерија: