Обележавање Међународног дана студената

Студентски парламент Универзитета позива студенте факултета Универзитета у Крагујевцу да присуствују обележавању Међународног дана студената 17. новембра 2014. године (понедељак), у 14.00 сати, у Универзитетској галерији.

У оквиру програма обележавања Међународног дана студената, 17. новембра 2014. године (понедељак), у Универзитетској галерији, са почетком у 14.00 сати, наступиће студенти Одсека за музичку уметност Филолошко-уметничког факултета и учесници такмичења у беседништву које је организовано на Правном факултету. Присутне студенте ће поздравити проф. др Живадин Бугарчић – проректор за научно-истраживачки рад и Петар Пилиповић – студент проректор Универзитета у Крагујевцу.

Студентски парламент Универзитета у Крагујевцу позива све студенте факултета Универзитета у Крагујевцу да присуствују коктелу и програму обележавања Међународног дана студената.