Održana obuka kandidata za učešće u Startup Weekend-u na Univerzitetu u Kragujevcu

Povodom organizovanja prvog Startup Weekend-a na Univerzitetu u Kragujevcu pod okriljem IPA projekta ADRIATinn, 01.12.2014. godine održan je kraći info dan i obuka kandidata koji žele da predstave svoju poslovnu ideju u okviru takmičarskog dela programa pred nezavisnom komisijom.

Događaj je otvorio prof. dr Nenad Filipović, prorektor za međunarodnu saradnju i rukovodilac projekta na Univerzitetu u Kragujevcu, koji je izložio glavne karakteristike i ciljeve projekta i Startup Weekend-a, nakon čega je član projektnog tima, doc. dr Nikola Makojević, dao praktična uputstva kandidatima o tome kako da svoje izlaganje učine ubedljivim i uspešnim. Događaj je bio i medijski propraćen, a izjave za Radio-televiziju Srbije dao je prorektor prof. dr Nenad Filipović kao i nekoliko kandidata.
Obuka je završena individualnim konsultacijama sa prisutnim učesnicima.

Foto galerija: