„Vrednovanje nauke i naučnika“ u Univerzitetskoj galeriji

Monografija „Vrednovanje nauke i naučnika“ predstavljena u Univerzitetskoj galeriji 26. februara 2015. godine.

Univerzitet u Kragujevcu i Fakultet medicinskih nauka Univerziteta u Kragujevcu, 26. februara 2015. godine, u Univerzitetskoj galeriji, predstavili su monografiju „Vrednovanje nauke i naučnika“, koja je namenjena nastavnicima, mladim istraživačima i doktorantima, kao jedna vrsta uputstva o načinima i metodama vrednovanja kako naučnih istraživanja, tako i samih autora.
O monografiji „Vrednovanje nauke i naučnika“ čiji su izdavači Fakultet medicinskih nauka Univerziteta u Kragujevcu i Akademija medicinskih nauka Srpskog lekarskog društva govorili su prof. dr Branislav Popović, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta u Kragujevcu, član Programskog odbora Univerzitetske galerije; prof. dr Ljubica Đukanović, redovni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu u penziji, redovni član Akademije medicinskih nauka Srpskog lekarskog društva; kao i urednici monografije dr Ljiljana Vučković Dekić, naučni savetnik Akademije medicinskih nauka Srpskog lekarskog društva i prof. dr Nebojša Arsenijević, redovni profesor Fakulteta medicinskih nauka Univerziteta u Kragujevcu, direktor Kliničkog centra Kragujevac.

Foto galerija: