Konkurs za prijavu na besplatan kurs engleskog/nemačkog jezika u organizaciji CzRK-a

Studenti i diplomci Univerziteta u Kragujevcu će, i tokom akademske 2015-16. godine, imati priliku da pohađaju besplatan kurs engleskog i nemačkog jezika u organizaciji univerzitetskog Centra za razvoj karijere. Rok za prijavu za ove kurseve je 11. novembar 2015. godine.

Dragi studenti Univerziteta u Kragujevcu, ako razmišljate o mobilnosti i usavršavanju u inostranstvu ili želite da unapredite svoje jezičke veštine u cilju zapošljavanja,  prijavite se za kurs engleskog/nemačkog jezika u organizaciji CzRK-a.

Tokom zimskog semestra akademske 2015/16. godine realizovaće se kurs engleskog jezika na B1 nivou i kurs nemačkog jezika na A1 nivou.

Na kurs engleskog/nemačkog jezika mogu se prijaviti:

• Studenti završnih godina osnovnih i integrisanih akademskih studija fakulteta Univerziteta u Kragujevcu
  • Studenti master akademskih studija na fakultetima Univerziteta u Kragujevcu
  • Studenti prve godine doktorskih studija na fakultetima Univerziteta u Kragujevcu
  • Diplomci fakulteta Univerziteta u Kragujevcu (studenti koji su diplomirali u prethodne dve godine)

Za prijavu je potrebno dostaviti:

• Prijavni formular (možete preuzeti ovde)
  • Kopija indeksa ili uverenje da ste redovni student, odnosno uvrenje o diplomiranju za diplomce

Rok za prijavu: 11. novembar 2015. godine do 12:00 časova

Prijavu možete poslati putem mejla, na adresu: razvojkarijere@kg.ac.rs (u polje predmet mejla upisati Prijava za kurs engleskog/nemačkog jezika), ili je doneti lično u prostorije Centra (drugi sprat zgrade Rektorata, između Pravnog i Ekonomskog fakulteta)

Kandidati zainteresovani za kurs engleskog jezika – nivo B1- polagaće ulazni test, kako bi se osiguralo da svi polaznici imaju isti nivo znanja.

Kandidati će biti obavešteni putem mejla i telefona o terminu održavanja testa.

Napomena1: Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti samo za jedan od dva ponuđena kursa jezika

Napomena2: Kurs je besplatan. Broj mesta je ograničen.

Nastava će se odvijati u prostorijama Centra, 2 puta nedeljno tokom zimskog semestra.

Na kraju kursa učesnici će polagati završni test i dobiti sertifikat o učešću na kursu i stečenom nivou znanja engleskog/nemačkog jezika.

Za dodatna pitanja možete nas pozvati na: (034) 300 425 ili nas kontaktirati putem mejla razvojkarijere@kg.ac.rs.