Вести - категорије

Центар за студије сећања Универзитета у Крагујевцу добитник је овогодишњег позива за финансијску подршку од стране организације Claims Conference за реализацију програма студија Холокауста на Универзитету од октобра 2021.

опширније

На светској листи научника за 2019. годину, по оцени Станфорд универзитета налазе се три научника са Универзитета у Крагујевцу: академик Иван Гутман, проф. др Милорад Бојић, дописни члан САНУ и проф. др Борис Фуртула, ПМФ, Крагујевац.

опширније

У Ректорату Универзитета у Крагујевцу, 11. децембра 2020. године, одржан је састанак између представника Ректорског колегијума и градоначелника Крагујевца Николе Дашића.

Школска 2020/2021. година - други конкурсни рок

опширније

Ранг листа кандидата који су полагали улазни тест енглеског језика 2020/2021.

Школска 2020/2021. година - други конкурсни рок

опширније

У Ректорату Универзитета у Крагујевцу, 1. децембра 2020. године потписан је Споразум о сарадњи између Универзитета и Центра за неговање традиционалне културе Абрашевић.