Вести - категорије

опширније

У понедељак, 29. марта 2021. године, са почетком у 10,00 сати, одржана је седница Стамбене комисије, на којој су разматране приспеле пријаве на расписане јавне конкурсе за давање у закуп станова младим истраживачима и уметницима Универзитета у Крагујевцу.

Рок за пријаву је 24.03.2021. године, до 15,00 сати

опширније

Презентација ће се одржати 22. марта 2021. године и намењена је запосленима на Универзитету у Крагујевцу

опширније

Презентација ће се одржати 17. марта 2021. године и намењена је студентима свих нивоа студија Универзитета у Крагујевцу

опширније

Програм је припремљен у партнерству са Удружењем младих привредника Србије, које већ више од седам година успешно ради на оснаживању младих предузетника у Србији

опширније

У циљу подршке факултетима, тим Crater Training Центра развио је посебан Unreal Engine курс за професоре, а који им омогућава да стекну актуелно знање за предавање у области engine технологије.

опширније

Ректорски колегијум Универзитета у Крагујевцу, 4. марта 2021. године, посетио је Факултет педагошких наука, ОШ „Бошко Ђуричићˮ и предузеће за израду челичних конструкција RALEX

опширније

У циљу промовисања спорта међу студентском популацијом, Универзитет у Крагујевцу и клуб америчког фудбала WILD BOARS, 2. марта 2021. године, потписали су уговор о формирању Фонда за стипендирање студената професионалних или полупрофесионалних спортиста, на основу кога ће ове године бити стипендиран један студент.