Вести - категорије

Представљено идејно решење Центара изврсности Универзитета у Крагујевцу

опширније

У петак, 6. јуна 2014. године у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу са почетком у 11:00 часова одржан је Инфо дан посвећен стратешком пројекту Универзитета у Крагујевцу ADRIATinn под називом: “An Adriatic Network for Advancing Research Development and Innovation towards the Creation of new Policies for Sustainable Competiveness and Technological Capacity of SMEs”

опширније

У петак, 06. јуна 2014. године у Ректорату Универзитета у Крагујевцу са почетком у 11:00 часова одржаће се Инфо дан посвећен стратешком пројекту ADRIATinn под називом: “An Adriatic Network for Advancing Research Development and Innovation towards the Creation of new Policies for Sustainable Competiveness and Technological Capacity of SMEs”, који се финансира у оквиру ИПА Јадранског програма прекограничне сарадње (IPA Adriatic CBC Programme).

опширније

У периоду од 07. до 17. априла 2014. године, у у Ректорату Универзитета у Крагујевцу одржана је Међународна специјалистичка школа “Припрема , планирање , евалуација , имплементација и управљање пројектима у здравству”

опширније

У оквиру регионалног WBCInno Tempus пројекта, чији је координатор Универзитет у Крагујевцу, организоваће се Информативни дан „Од знања и истраживачких резултата до успешних иновативних подухвата“ 25. априла 2014. године, са почетком у 11:00 сати, у Ректорату Универзитета у Крагујевцу

опширније

У ректорату Универзитета у Крагујевцу 07. априла 2014. отворена је двонедељна Међународна специјалистичка школа Припрема, планирање, евалуација и управљање пројектима у здравству

опширније

У оквиру пројектних активности IPA ADRIATinn пројекта, чија је имплементација почела у новембру 2013. године, Универзитет у Крагујевцу у сарадњи са Регионалном привредном комором Крагујевца објављује почетак програма сарадње који је усмерен на мала и средња предузећа.

опширније

На Универзитету у Крагујевцу је 04. марта 2014. године одржан Инфо-дан о новинама које доноси програм Еразмус плус

опширније

У Ректорату Универзитета, сала Сената, од 10:00 часова у уторак, 04. марта 2014. године