Вести - категорије

Отворен позив за пријаву за Стипендије Владе Француске за академску 2019/20. годину

опширније

Отворен позив за Stipendium Hungaricum програм стипендија за академску 2019/20. годину

опширније

Отворен позив за стипендије за докторске студије на Бамберг докторској школи друштвених наука

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја објавило је Јавни позив за суфинансирање програмских активности из области научноистраживачке делатности у 2019. години. Рок за подношење пријава на конкурс је 25. јануар 2019.

Еразмус+ Кључна акција 1 – Кредитна мобилност

Еразмус+ Кључна акција 1 – Кредитна мобилност

опширније

Конкурс за студенте Економског факултета и Филолошко-уметничког факултета (модул: Маркетинг и студијски програм: Графички дизајн)

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Расписан конкурс за студентску праксу у трајању од месец дана у Универзитетској библиотеци у Крагујевцу

опширније

Амбасада Сједињених Америчких Држава у Београду представила је 12. децембра 2018. године студентима основних академских студија са факултета Универзитета у Крагујевцу Global UGRAD програм стипендија за једносеместралну размену у Америци.